Haberler

  1. Bültenimizin 5. Sayısında (Mayıs – Ağustos 2023) ana temalarımızdan biri “Biyoteknolojik İlaçlar” olmuştur. İAÜ Tıp Fakültesi Tıbbi Biyoloji ve Genetik AD Başkanı Prof. Dr. Berrin ERDAĞ Hocamız  ile gerçekleştirdiğimiz röportajı için tıklayınız
  2. Bültenimizin 4. Sayısında (Ocak – Nisan 2023) ana temalarımızdan biri “Depremlerin Halk Sağlığı Üzerindeki Etkisi” olmuştur. İAÜ Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ayşegül KAPTANOĞLU Hocamızın kaleme aldığı bu özel yazı için tıklayınız
  1. Hekim ve Bilim İnsanı Gözüyle Tıp Eğitimi Nasıl Olmalı: Bültenimizin 3. Sayısında (Eylül – Aralık 2022) ana temalarımızdan biri "Tıp Eğitimi Nasıl Olmalı" konusu olmuştur. İAÜ Tıp Fakültesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahisi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi ve Tıp Eğitimi Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Osman ATA UYSAL hocamız ile gerçekleştirdiğimiz bu özel röportaj yazısına ulaşmak için tıklayınız.
  2. Hekim ve Bilim İnsanı Gözüyle Üniversiter Eğitim: Bültenimizin 2. Sayısında (Mayıs – Ağustos 2022) ana temalarımızdan biri "Üniversiter Eğitim ve Meslek Seçimi" olmuştur. İAÜ Tıp Fakültesi Biyofizik Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Mustafa Tunaya KALKAN Hocamız ile gerçekleştirdiğimiz bu özel röportaj yazısına ulaşmak için tıklayınız.
  3. Hekim ve Öğretim Üyesi Gözüyle Sağlık Politikaları: Bültenimizin 1. Sayısında (Ocak – Nisan 2022) ana temalarımızdan biri "Sağlık Politikaları" olmuştur. İAÜ Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Özgün ENVER ve Tıp Fakültesi Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Zeynep Çiğdem KAYACAN Hocalarımız ile gerçekleştirdiğimiz bu özel röportaj yazısına ulaşmak için tıklayınız. 
  4. İstanbul Aydın Üniversitesi Sağlık Hizmet Politikaları Uygulama ve Araştırma Merkezi (İAÜSPM) Müdürü ve Tıp Fakültesi  (İng.) Dr. Öğr. Üyemiz Arta FEJZULLAHU'nun "Türümüzün en büyük keşiflerinden: İnsan Genom Projesi" başlıklı bilgilendirici makale Bilim Akademisi‘nin popüler bilim platformu olan "SARKAÇ" ta yayınlamıştır. 

        Söz konusu yazıya ulaşmak için tıklayınız.

güncelleme: 24.10.2023 13:40