2019 Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) maratonu başvuruların alınmasıyla birlikte başladı. 15-16 Haziran'da gerçekleşecek ..
2019 Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) maratonu başvuruların alınmasıyla birlikte başladı. 15-16 Haziran'da gerçekleşecek sınavlar için başvurular 6 Mart tarihine kadar devam edecek.
Ergenlik çağındaki çocukları ölüme sürükleyen oyunlara karşı ailelere uyarılarda bulunan Doç. Dr. Deniz Yenğin...
Ergenlik çağındaki çocukları ölüme sürükleyen oyunlara karşı ailelere uyarılarda bulunan Doç. Dr. Deniz Yenğin, zararlı içeriklere sahip olan bu oyunların neden çocukları hedef aldığını açıkladı.
İstanbul Aydın Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Karaca, "ABD Başkanı Trump, Çin'in de dahil olduğu yeni bir nükleer anlaşma
İstanbul Aydın Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Karaca, "ABD Başkanı Trump, Çin'in de dahil olduğu yeni bir nükleer anlaşma yapabilmek için INF'den çekilmiş olabilir" dedi.
İstanbul Aydın Üniversitesi 24 Nisan’ı “Ermeni Soykırımı Anma Günü” ilan eden Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron’u kınadı.
İstanbul Aydın Üniversitesi 24 Nisan’ı “Ermeni Soykırımı Anma Günü” ilan eden Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron’u kınadı.Sosyal Medya

Aday Öğrenci

EUA Kurumsal Öz değerlendirme Programı İzleme Raporu