İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

Değerli Öğrencilerimiz,

Bildiğiniz üzere; 25 Ocak 2021 Pazartesi günü itibarıyla 2020-2021 Güz Dönemi Final sınavlarınız başlayacaktır. Bu sınavlarınızdan ONLINE olanlar, sınav takviminizde yayımlanmıştır. Online sınavlar dışındaki Take Home Exam (Açık Uçlu Sınavlar), Proje, Dönem Ödevi, Performans, Makale vb. sınavlarınızın tarihlerini ise "Duyurular" bölümünde görebilirsiniz. Eğer gerek online gerekse diğer sınavlarınızı sisteminizde göremiyorsanız lütfen dersin öğretim elemanı, Bölüm Başkanı veya UZEM ile iletişime geçiniz. Ayrıca sınavlarda karşılaşacağınız her türlü aksaklıklar için UZEM'in BEYAZ MASA'sı sizlere yardım etmek için hazır olacaktır.

HEPİNİZE FİNAL SINAVLARINDA BAŞARILAR DİLİYORUZ...

Prof.Dr. Celal Nazım İrem 

Dekan

İstanbul Aydın Üniversitesi 

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi 


Dear Students

Finals will begin on January 25, 2012, Monday.  Schedule for online exams has been announced at your UBIS system. Please check it out. You can see the dates of other exams scuh as take homes, performans, Project from the Announcement section. If you cannot see the exam schedule for any one of your courses, please get into contact with your instructor, head of the department or UZEM. For any kind of problems that may occur during the exams, the White Table of UZEM will help you. Please note down their number from the web page or related UBIS announcements. You can also get into contact with the Dean and the vise Deans of the Faculty, Dr. Çiğdem Özarı and Assoc. Prof. Hüseyin Selimler.

Best luck fort he finals

Prof. Dr. Nazım İrem

Dean

güncelleme: 25.1.2021 12:52

  Dekanın Mesajı

​​​Sevgili öğrenciler;
İstanbul Aydın Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, küreselleşme dinamiklerine koşut olarak gün geçtikçe daha çok dışa açılan Türk ekonomisi ve toplumunu her düzeyde daha gelişmiş standartlara yükseltmek için gereken bilgi ve​.. Devamını Oku..

Prof. Dr. Celal Nazım İrem​​
Dekan

Duyurular

Untitled Document

MUSTAFA CAGRI KURTER

ANATOLY KOTOV

JENNIFER RIEDEL

ENDER TUNA

DINA DENISSOVA

BETÜL ÖZTÜRK

AYLIN KANDEMIR

ANIELLO COZA

 

 
   

Aydın Dergi

Aydın Gazete

Rehbere Sor

İletişim Bilgileri

Tanıtım Filmi