Sağlık Bilimleri Fakültesi

​​Sağlık Bilimleri Fakültesi,  Beslenme ve Diyetetik, Çocuk Gelişimi, Hemşirelik, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon, Odyoloji, Sağlık Yönetimi ve Sosyal Hizmet Bölümleri ile İstanbul Aydın Üniversitesi'nin fakültelerinden biridir.
Topluma nitelikli ve kaliteli sağlık hizmetlerinin sunulması, iyi yetişmiş sağlık profesyonellerinin takım halinde çalışması ile mümkündür. Fakültemiz,  Türkiye'de giderek daha fazla ihtiyaç duyulan ve ilgi gören, birbirinden farklı ancak birbirini destekleyen ve tamamlayan bölümleri ile ülkemizde sağlık alanında hizmet götürecek gençleri yetiştirmektedir.

güncelleme: 3.4.2024 13:53

  Dekanın Mesajı

İstanbul Aydın Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi olarak çok disiplinli, çok yönlü, güncel ve nitelikli bir eğitimle öğrencilerimizi değişmekte olan dünyaya hazırlamayı hedeflemekteyiz.İstanbul Aydın Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi güncel bilgiyle beraber toplumun değerlerini de göz önünde tutarak öncelikle iyi eğitim almış, yeteneği ve isteği doğrultusunda becerili olan sağlık profesyonellerini ülkemize ve dünyaya kazandırmayı hedeflemiştir.

Devamını Oku..

Prof. Dr. Halit Tanju BESLER

Dekan V.

Duyurular

Aydın Dergi

Aydın Gazete

Rehbere Sor

İletişim Bilgileri

Tanıtım Filmi