Öğrenci Kulüpleri

KULÜP ADIBAŞKAN
Türkçe Yaşam KulübüBurak Yavuz
Women in Business KulübüAysu Ceyda Emen
Trabzonspor KulübüÖmer Pank
Sporun Yöneticileri KulübüMelisa Marazyan
Grafik Tasarım KulübüKardelen Gamsız
UltAslan Üni KülübüCan Özbek 
1907 ÜniFeb KulübüSedat Furkan Solmaz
MotorSporları KulübüBerk Taneroğlu
Politika ve Diplomasi Kulübü Batuhan Mert Bozbağ
Proje Yönetimi KulübüBatuhan Bakar
Sivil Havacılık KulübüAtakan Hacıoğlu
Çevsür KulübüBüşra Yar
Fikir ve Hareket KulübüMustafa Cerrahoğlu
Gazetecilik Kulübü Sinan Daşpınar
Aydın Tıp Öğrencileri Birliği Burak Küka
Etik ve Hayvan Hakları KulübüNur Özsoy 
Psikolojik Danışmanlık ve Gelişim  (PDG)Furkan Arslan 
Hürriyet ve Adalet KulübüMustafa Pehlivanlar
Ahbap KulübüAyşe Nur Yavuz
Tekstil ve Tasarım KulübüMert Demir
Dans Kulübü Aybars Türker 
İslami Düşünce ve AktiviteMuhammet Yasir Akdolun
ÜniBjk kulübüAta Gezer
Odyoloji ve Sağlıklı İletişim Kulübü Umutcan Çelebi
Gastronomi KulübüHüseyin Başpınar
Psikoloji KulübüBuse Çalkan 
Spor Kulübü Merve Günay Bozkara
Müzik KulübüOğuzcan Aşılıoğlu
Zingir Okçular KulübüYusuf Öztürkmen 
Sağlık Yönetimi KulübüLevent Tumlucalı
Genç Vizyon Kulübüİsmail Berk Baloğlu
Bilimsel Kongreler Kulübü Reyhan Feda
Toplumsal Duyarlılık KulübüMedya Bilecen
Türk Kızılayı KulübüSemih Biricik 
Bilişim ve Teknoloji Kulübü Abdülvahap Özdemir
Aydın Beslenme KulübüCemre İnan
Ar-Ge Kulübü Serdar Batu
Tiyatro KulübüGizem Güder
Genç Fenerbahçe Kulübü Uğur Türker
Engelsiz Aydın KülübüVildan Sevim
Üretim Araştırmalar KulübüSeçil Seçgin 
Aydın Gelişim KulübüEsin Filiz
İnsan Kaynakları YönetimiPınar Çakır
Havacılık Uzay ve Bilim KulübüÇağdaş Altun
Sinema KulübüMuhammed Tugay Zoroğlu
Hollanda Uyruklu Öğrenciler KulübüEmre Ören
Hukuk KulübüEmre Talip Yağız
Bilimsel Araştırmalar KulübüGizem Sumaktaş
İAÜ Genç Kadem Kulübü Sena Güler 
E - Spor KulübüKaan Balcı
Kültür Sanat KulübüRana Göbel 
Endüstri Mühendisliği KulübüOsman Özdemir
İAÜ Su Altı Topluluğu KulübüEmre Abanoz
Spor ve Organizasyon KulübüMustafa Yiğiter
Anadolu Gençlik KulübüAzra Betül Akdağ
Gıda Mühendisliği Kulübü Kerem Karacaoğlu
Fotoğrafçılık KulübüBurak Buğra ÇELİK
Food Tech Kulübü Damla Şahin
Sigarayla Savaş Kulübü Samet Çalışkan 
Arapça KulübüMerve Beyza Küçük
Yelken KulübüNurhan Uzun
Özel Eğitim KulübüHaşim Bilgeç 
Genç Kanatlar KulübüEmre Özer 
Siyaset Bilimi Uluslararası İlişkiler Kulübü Farhad Huseynov
Halk Oyunları KulübüAyşenur  Akdoğan 
African Students ÜnionTherence Atabong Njuafac
Bağımlılık ile mücadele KulübüMert Albayrak 
Muhasebe ve Finans KulübüMüge Yılmaz

güncelleme: 8.1.2019 16:50