Uzaktan Eğitim

Ülkemizde 1950’li yıllarda başlamış olan uzaktan öğretim sistemi, özellikle yetişkin eğitimi ve yükseköğretim alanında giderek yaygınlaşmaktadır. İstanbul Aydın Üniversitesi, bu ihtiyacı dikkate alarak ön lisans ve yüksek lisans programlarında uzaktan öğretim sistemi ile öğretim yapan bir merkez oluşturmuştur. Merkezimiz; E-işletme Yüksek Lisans Programı, Bilgisayar Programcılığı, İş Sağlığı ve Güvenliği ön lisans programlarında eğitimini sürdürmektedir.

güncelleme: 22.2.2019 11:17

 Müdürün Mesajı

Sevgili Öğrenciler,
Çağdaş eğitim teknolojilerini kullanarak eğitim veren İstanbul Aydın Üniversitesi Uzaktan Eğitim programlarını tercih ettiğiniz için sizi kutlarım. Yükseköğreniminize Uzaktan Eğitim ile devam etmekle, geleneksel eğitim alan öğrencilerle aynı haklara sahip olacak, öğrenim hayatınıza sınavlar hariç bulunduğunuz yerleşim yerinden devam edebileceksiniz. Bu sayede geleneksel eğitimde karşınıza çıkan barınma, ulaşım, mesai saatlerinde derse katılım zorunluluğu gibi sorunlarla karşılaşmadan eğitim alabileceksiniz. Öğrencilerimizin ve öğretim elemanlarımızın kolay kullanımı için hazırlanmış öğrenim yönetim sistemimizi (ÖYS) kullanarak, istediğiniz zaman ders notlarına erişebileceğiniz gibi haftalık programlarda belirtilen gün ve saatlerde öğretim elemanlarımızın derslerini canlı olarak izleyebilecek, görüntülü, sesli veya yazılı olarak derse katılabilecek, sorularınızı yöneltebileceksiniz.
 

Herhangi soru veya sorununuzun çözümlenebilmesi için tüm personelimizle yardımcı olmaya hazır olduğumuzu bilmenizi ister, çalışmalarınızda başarılar dilerim.

​​​​​ ​​

Duyurular

Aydın Dergi

Aydın Gazete

Rehbere Sor

İletişim Bilgileri

Tanıtım Filmi