Mühendislik Fakültesi

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​Sevgili Öğrencilerimiz,

Mühendislik Fakültesi Dekanlığı olarak öncelikle Üniversitemize yeni başlayan öğrencilerimize hoş geldiniz der, tüm öğrencilerimize 2020-2021 Güz döneminde başarılar dilerim.

1. Sınıf öğrencilerimiz için eğitim-öğretim programları, okul kuralları, sınav ve değerlendirme sistemleri vb. bilgilendirmelerin yer alacağı online ORYANTASYON programı yapılacaktır. Oryantasyon programının gün ve saatlerini bölüm duyurularından takip ederek bu programa katılmanızı önemle rica ederim.

Herhangi bir sorununuz olursa dekanlığımıza müracaat edebilirsiniz.

                                              --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Yenilikçi yaklaşımlarla eğitim, öğretim programları ve bilimsel araştırma çalışmaları yürütmek, mevcut altyapıyı sürekli geliştirmek; üst düzey mesleki bilgi ve becerilere sahip, toplumsal ve etik sorumluluk sahibi mühendisler yetiştirmek; bilginin teknolojiye ve toplumsal faydaya dönüşümünü sağlayan temel, uygulamalı ve disiplinlerarası araştırma ve eğitim programları yürütmek; yurt içi ve dışında sanayii, sivil toplum ve kamu kuruluşları ile yakın işbirliği kurarak çalışmalar yürütmek, ülke kalkınmasına ve toplum refahına katkıda bulunmaktır.  Devamını Oku..Kıymetli Öğrencilerimiz, 2020-2021 Güz yarıyılı final sınavlarınızda başarılar dileriz.

 

Dekanlık.


güncelleme: 22.1.2021 16:57

  Dekanın Mesajı

İstanbul Aydın Üniversitesi Mühendislik Fakültesi olarak hedefimiz planlı, çalışkan, özgüvene sahip, doğru, güvenilir, ileri ve açık görüşlülük gibi temel değerlere sahip olan, tarafsız, takım çalışması bilincine sahip, araştırmacı ve paylaşımcı, yeni fikirler üretebilen, sürekli elişme ve yenilenme yeteneğinde, mesleki etik değerlere sahip sadece ​.. Devamını Oku..

Prof. Dr. Hasan Alpay Heperkan​​
Dekan

Duyurular

  • 2020-2021 Güz Dönemi Final Sınavları Hakkında
  • Yeni Öğrencilerimize Duyuru
  • 2019-2020 YUM ve Stajlar hakkında
  • Öğrencilerimize Duyuru
  • Mühendislik Fakültesi Online Sınavları Hakkında
  • Etkinliklerimiz

IJEMME

IJFER

IAUD​

Aydın Dergi

Aydın Gazete

Rehbere Sor

İletişim Bilgileri

Tanıtım Filmi