Sign In

 İAÜ Bilgi Merkezi (Kütüphane)

İAÜ Bilgi Merkezi.PNG

İstanbul Aydın Üniversitesi Bilgi Merkezi üniversitemizin eğitim-öğretim ve araştırma faaliyetlerini desteklemek, öğrencilerimize daha rahat bir çalışma ve araştırma alanı sağlamak, bilgi ve belge ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla 2003 yılında kurulmuştur.

İstanbul Aydın Üniversitesi Bilgi Merkezi; kurulduğu günden itibaren modern kütüphane anlayışını benimsemiştir. Bu sayede donanım ve tasarım açısından son teknolojiler ile bilgi ihtiyacını karşılamayı, aynı zamanda basılı ve dijital ortamdaki tüm belgeleri en yeni ve en doğru biçimde öğrencilere aktarmayı amaçlamıştır. 

İstanbul Aydın Üniversitesi Bilgi Merkezi yeni ve güncel koleksiyonları arasında; Edebiyat ve tarih araştırmaları koleksiyonu ve tıp öğrencileri için tıp kitapları koleksiyonu gibi koleksiyonlar yer almaktadır. Aynı zamanda süreli yayınlar ve referans kaynaklar bulunmaktadır. Ayrıca akademik düzeyde araştırmaların desteklenmesi amacıyla bilgisayarlar da kullanıcılarımızın hizmetine sunulmuştur. İçerisinde özel çalışma odaları, ikili çalışma alanları ve çizim sınıfı ile öğrencilere rahat bir araştırma ve çalışma ortamı sağlayan İstanbul Aydın Üniversitesi Bilgi Merkezi 7/24 hizmet vermektedir. 


11.jpg22.jpg33.jpg


güncelleme: 18.8.2018 22:08

  

SAYILARLA İAÜ BİLGİ MERKEZİ


KAPASİTE     ​                    1500


MAC                                    42


İKİLİ ÇALIŞMA ALANI     14


GRUP ODASI                      6


BASILI KİTAP                 40.000

​​​​​ ​​
  
Aciklama
There are no items to show in this view of the "Duyurular" list.

Aydın Dergi

Aydın Gazete

Rehbere Sor

İletişim Bilgileri

Tanıtım Filmi