Kitap Listesi ve Kitap Siparişi Bilgisi

Kitap Siparişi Bilgisi

İstanbul Aydın Üniversitesi Hazırlık okulunda 2022-2023 Akademik yılda Cambridge Üniversitesi Yayınevi tarafından hazırlanan:

·       Basılı Kitaplar

·       Dijital Kitaplar

·       Online Sınavlar

·       Online Ödev ve Çalışmalar

·       Online Öğrenci Takip ve Raporlama Sistemleri

·       Sanal Sınıflar

ve uzaktan eğitim destek materyal ve sistemlerinden oluşan bir akademik yıl boyunca kullanacağınız İngilizce Hazırlık Setinizi https://bookshop.gordionakademi.com online satış kanalımızdan sipariş vererek temin edebilirsiniz. 

 

Siparişi verilen İngilizce Hazırlık Setiniz İstanbul’da ikamet eden öğrencilerimiz için 05 Ekim Pazartesi tarihinden itibaren  İstanbul Aydın Üniversitesi Hazırlık Okulunda dağıtılacaktır. Istanbul dışında ikamet eden öğrencilerimize eğitim setleri kargo ile ulaştırılacaktır. Kargo ücreti ödenmemiş ise alıcıya aittir

 

Basılı kitaplarınız ile birlikte verilen tüm online sınav ve içeriklerine ve tüm dijital içeriklere kitaplarınızın içerisindeki kodlar aracılığı ile ulaşıp etkinleştirebilirsiniz. Online ve dijital kodlarınızı etkinleştirme ve sanal sınıflarınıza katılma konusunda yardımcı olmak amaçlı görsel ve yazılı bilgilendirme mail adreslerinize gönderilmektedir. 

Tüm destek talepleriniz ile ilgili olarak [email protected] ve  0850 611 0303 iletişim kanallarından bize ulaşabilirsiniz.

 

Pandemi sürecinde yaşanabilecek olumsuzlukları da değerlendirerek herhangi bir gecikme yaşanmaması veya kargoda yaşanabilecek olası  gecikmeden etkilenmemek için kitaplarınızı ivedilikle sipariş etmenizi tavsiye ederiz.

 

Başarılar Dileriz

 

Gordion Akademi
www.gordionakademi.com

0090 532 657 4503


güncelleme: 2.5.2023 19:51