Basın, Tanıtım ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı


           "İAÜ DÜNYANIN EN İYİ ÜNİVERSİTELERİ ARASINDA!"

güncelleme: 29.3.2023 18:26

  Daire Başkanı Mesajı

sebahattin kutlu.jpg

Her kurum ve kuruluşun olduğu gibi üniversitelerin de küresel dünyada gerçekleşen gelişmeleri yakından takip ederek, çağın gerektirdiği eğitim-öğretim düzeyinde olmaları ve kaliteli hizmet anlayışını benimsemeleri gerekir.

Bu bağlamda; İstanbul Aydın Üniversitesi bilgiyi üretime dönüştürerek insanlığa fayda sağlayacak bireylerin, çağdaş değişimler doğrultusunda kendini yenileyebilen eğitim programlarında mesleki yetkinlik edinerek yetiştirildiği, sürdürülebilir yeniliklerin hayat bulduğu öncü bir yükseköğretim kurumu olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Ekibimiz, üniversitemiz ile etkileşim içinde olan tüm paydaşlarla aramızda kurum kimliğimize ve hedeflerimize uygun iletişimi sağlayarak, üniversitemizin kamuoyundaki algısına olumlu katkılar yapmak için çalışmaktadır. Üniversitemizin var olan itibar algısını sürdürürken,  iletişim faaliyetlerini en üst düzeye taşımak için yeni ve topluma yararlı projelerle desteklemek başlıca hedeflerimiz arasında yer alıyor.

Yükseköğretim adayı öğrencilerle yıl boyunca bir araya gelerek ilgi ve yetenekleri doğrultusunda kendilerine en uygun alanlara yönelmelerini, bölüm ve fakülteleri tercih etmelerini sağlamak amacıyla yaptığımız çalışmaları arttırarak devam etmekteyiz.

İAÜ'nün tanıtım ve iletişim adına tüm çalışmaların yapıldığı Basın Tanıtım ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı kapılarının daima açık olduğunu belirterek, ekip olarak bilgi ve deneyimimizle eğitim adına her türlü desteği sağlamaktan mutluluk duyarız.

Sebahattin KUTLU

Genel Sekreter 
0 (212) 444 1 428 ​
[email protected]Aydın Dergi

Aydın Gazete

Rehbere Sor

İletişim Bilgileri

Tanıtım Filmi