Basın, Tanıtım ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı

İstanbul Aydın Üniversitesi 

2017’nin “En İyi Üniversitesi” Seçildi.


Uluslararası bir kuruluş olan, Avrupa Üniversite Sporları Birliği (EUSA)İstanbul Aydın Üniversitesi'ni

2017 yılının 'En İyi Üniversitesi' olduğunu duyurdu.


1584 580_____.jpg


güncelleme: 9.12.2019 17:34

  Daire Başkanı Mesajı

sebahattin kutlu.jpg

Her kurum ve kuruluşun olduğu gibi üniversitelerin de, küresel dünyada gerçekleşen gelişmeleri yakından takip ederek, çağın gerektirdiği eğitim-öğretim düzeyinde olmaları ve kaliteli hizmet anlayışını benimsemeleri gerekir.

Bu bağlamda; İstanbul Aydın Üniversitesi bilgiyi üretime dönüştürerek insanlığa fayda sağlayacak bireylerin, çağdaş değişimler doğrultusunda kendini yenileyebilen eğitim programlarında mesleki yetkinlik edinerek yetiştirildiği, sürdürülebilir yeniliklerin hayat bulduğu öncü bir yükseköğretim kurumu olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir

Ekibimiz üniversitemiz ile etkileşim içinde olan tüm paydaşlarla aramızda kurum kimliğimize ve hedeflerimize uygun iletişimi sağlayarak, üniversitemizin kamuoyundaki algısına olumlu katkılar yapmak için çalışmaktadır. Üniversitemizin var olan itibar algısını sürdürürken,  iletişim faaliyetlerini en üst düzeye taşımak için yeni ve topluma yararlı projelerle desteklemek başlıca hedeflerimiz arasında yer alıyor.

Yükseköğretim adayı öğrencilerle yıl boyunca bir araya gelerek ilgi ve yetenekleri doğrultusunda kendilerine en uygun alanlara yönelmelerini, bölüm ve fakülteleri tercih etmelerini sağlamak amacıyla yaptığımız çalışmaları arttırarak devam etmekteyiz.

İAÜ' nün tanıtım ve iletişim adına tüm çalışmaların yapıldığı Basın Tanıtım ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı kapılarının daima açık olduğunu belirterek, ekip olarak bilgi ve deneyimimizle eğitim adına her türlü desteği sağlamaktan mutluluk duyarız.

Sebahattin KUTLU

Genel Sekreter Vekili
0(212) 444 1 428 ​
sebahattinkutlu@aydin.edu.tr


Aydın Dergi

Aydın Gazete

Rehbere Sor

İletişim Bilgileri

Tanıtım Filmi