Sign In

 Ana Sayfa

2017-18 Akademik Yılı Açılışı 

Başbakan Yard. Bekir Bozdağ Teşrifleriyle Gerçekleşti.

 İstanbul Aydın Üniversitesi’nin 2017-2018 akademik yılı açılışı, Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ’ın teşrifleriyle gerçekleşti.                                                                                                                                         


 İstanbul Aydın Üniversitesi’nin 2017-2018 akademik yılı eğitim yılı açılışı, Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ’ın katılımıyla gerçekleşti. Açılış konuşmasında Kuzey Irak’ta gerçekleşen referandumu gündeme getiren Bozdağ, “Barzani referandumu iptal etmelidir. Türkiye sınırındaki gelişmelere karşı kendi milli güvenliği açısından göz yumamaz” şeklinde konuştu.            


Florya Halit Aydın Yerleşkesi’nde düzenlenen açılış törenine Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, Eski AB Bakanı Egemen Bağış, Küçükçekmece Kaymakamı Harun Kaya, Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz, İAÜ Mütevelli Heyeti Başkanı Mustafa Aydın, İAÜ Rektörü Prof. Dr. Yadigâr İzmirli, akademisyenler ve öğrenciler katıldı.


güncelleme: 20.10.2017 20:39

 Daire Başkanı Mesajı

s_kutlu.jpg

Her kurum ve kuruluşun olduğu gibi üniversitelerin de, küresel dünyada gerçekleşen gelişmeleri yakından takip ederek, çağın gerektirdiği eğitim-öğretim düzeyinde olmaları ve kaliteli hizmet anlayışını benimsemeleri gerekir.

Bu bağlamda; İstanbul Aydın Üniversitesi bilgiyi üretime dönüştürerek insanlığa fayda sağlayacak bireylerin, çağdaş değişimler doğrultusunda kendini yenileyebilen eğitim programlarında mesleki yetkinlik edinerek yetiştirildiği, sürdürülebilir yeniliklerin hayat bulduğu öncü bir yükseköğretim kurumu olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir

Ekibimiz üniversitemiz ile etkileşim içinde olan tüm paydaşlarla aramızda kurum kimliğimize ve hedeflerimize uygun iletişimi sağlayarak, üniversitemizin kamuoyundaki algısına olumlu katkılar yapmak için çalışmaktadır. Üniversitemizin var olan itibar algısını sürdürürken,  iletişim faaliyetlerini en üst düzeye taşımak için yeni ve topluma yararlı projelerle desteklemek başlıca hedeflerimiz arasında yer alıyor.

Yükseköğretim adayı öğrencilerle yıl boyunca bir araya gelerek ilgi ve yetenekleri doğrultusunda kendilerine en uygun alanlara yönelmelerini, bölüm ve fakülteleri tercih etmelerini sağlamak amacıyla yaptığımız çalışmaları arttırarak devam etmekteyiz.

İAÜ' nün tanıtım ve iletişim adına tüm çalışmaların yapıldığı Basın Tanıtım ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı kapılarının daima açık olduğunu belirterek, ekip olarak bilgi ve deneyimimizle eğitim adına her türlü desteği sağlamaktan mutluluk duyarız.

Sebahattin Kutlu

Genel Sekreter Ya​rdımcısı​
0212 444 1 428 ​
sebahattinkutlu@aydin.edu.tr

​​​​​ ​​

Aydın Dergi

Aydın Gazete

Rehbere Sor

İletişim Bilgileri

Tanıtım Filmi