Sempozyumlar&Paneller

FAALİYET TÜRÜGERÇEKLEŞTİRİLME TARİHİ VE YERİHEDEF KİTLEKONU/ÇALIŞMA BAŞLIĞI
PANEL31 Ocak 2022 PazartesiTürkiye Geneli Akademisyenler, Öğretmenler, Okul Yöneticileri ve Lisansüstü ÖğrencileriİAÜ Ölçme ve Değerlendirme Uygulama ve Araştırma Merkezi müdürü Prof. Dr. R. Nükhet ÇIKRIKCI tarafından 5. İstanbul Ölçme Değerlendirme Günleri'nde "Uluslararası Eğitim Değerlendirme Çalışmaları ve Türkiye" konu başlıklı oturum gerçekleştirildi.
SEMPOZYUM08-09 Nisan 2021 Türkiye Geneli Akademisyenler, Öğretmenler, Okul Yöneticileri ve Lisansüstü ÖğrencileriEğitim Sistemimizde Ölçme ve Değerlendirme Uygulamaları: Tespitler, Çözüm Önerileri ve Geleceğe Yönelik Projeksiyonlar (Merkez tarafından düzenlendi.)
PANEL5 Ocak 2021 SalıÖğretmenler, Üniversite Öğrencileri ve Öğretim Elemanları"TIMSS 2019 ve TÜRKİYE Paneli", Necmettin Erbakan Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mustafa Yavuz başkanlığında Boğaziçi Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Serkan Arıkan ve İstanbul Aydın Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Rahime Nükhet Çıkrıkcı'nın katılımlarıyla çevrim içi olarak gerçekleştirildi. (05.01.2021)
SEMPOZYUM8 Şubat 2020 CumartesiFevziye Mektepleri Işık OkullarıEtkili Okul ile ilgili “Ölçme ve Değerlendirme Sempozyumu” nda panelist olarak yer alındı.    
güncelleme: 5.4.2022 15:20