Bölümler/Programlar

ÖN LİSANS BÖLÜMLERİ ve PROGRAMLARI
PROGRAM BAŞKANIBÖLÜM BAŞKANI
1 - BİLGİSAYAR TEKNOLOJİLERİ BÖLÜMÜ 
 
Öğr.Gör. Ahmet  Muhammet ACAR
10032 - BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI PROGRAMI
Öğr. Gör. Hakan Burak EMEKLİ 
10033 - BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI (İNGİLİZCE) PROGRAMIDr. Öğr. Üyesi Selçuk ŞENER
11040 - BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI (UE)
Öğr. Gör. Murat Aksel AKÇAY
2 - BÜRO HİZMETLERİ VE SEKRETERLİK BÖLÜMÜ 
 Öğr. Gör. Zeynep YILDIRIM SÖNMEZ
10040 - BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI PROGRAMI
Öğr. Gör. Zeynep YILDIRIM SÖNMEZ 
3 - EL SANATLARI BÖLÜMÜ Öğr. Gör. İlteriş ÇATALBAŞ
10220 - KUYUMCULUK VE TAKI TASARIMI PROGRAMI
Öğr. Gör. İlteriş ÇATALBAŞ 
4 - FİNANS - BANKACILIK VE SİGORTACILIK BÖLÜMÜ Dr. Öğr. Üyesi Nurhan TALEBİ
10020 - BANKACILIK VE SİGORTACILIK PROGRAMI
Dr. Öğr. Üyesi Nurhan TALEBİ 
5 - GIDA İŞLEME BÖLÜMÜ Dr. Öğr. Üyesi Ayla ÜNVER ALÇAY
10015 - AŞÇILIK PROGRAMI Prof. Dr. Candan VARLIK 
10110 - GIDA TEKNOLOJİSİ PROGRAMIDr. Öğr. Üyesi Ayla ÜNVER ALÇAY
10475 - GIDA KALİTE KONTOLÜ VE ANALİZİ PROGRAMI
Öğr.Gör. Aysun SAĞLAM 
6 - GÖRSEL-İŞİTSEL TEKNİKLER VE MEDYA YAPIMCILIĞI BÖLÜMÜ
 Dr. Öğr. Üyesi Ayşe SUCU
10100 - FOTOĞRAFÇILIK VE KAMERAMANLIK PROGRAMI
Dr. Öğr. Üyesi Ayşe SUCU 
10181 - BASIM VE YAYIN TEKNOLOJİLERİ PROGRAMIDr. Öğr. Üyesi Özgül YAMAN
10280 - RADYO VE TELEVİZYON PROGRAMCILIĞI PROGRAMIÖğr. Gör. Neslihan BULUT
7 - ÇOCUK BAKIMI VE GENÇLİK HİZMETLERİ BÖLÜMÜ Öğr. Gör. Tuğba ERYİĞİT
10060 - ÇOCUK GELİŞİMİ PROGRAMIÖğr. Gör. Tuğba ERYİĞİT 
8 - MİMARLIK VE ŞEHİR PLANLAMA BÖLÜMÜ Dr. Öğr. Üyesi Fatma SEDES
10291 - MİMARİ RESTORASYON PROGRAMIDr. Öğr. Üyesi Fatma SEDES 
10292-YAPI RESSAMLIĞI PROGRAMIÖğr. Gör. Selvi Burcu GÜLER 
9 - MOTORLU ARAÇLAR VE ULAŞTIRMA TEKNOLOJİLERİ BÖLÜMÜ Dr. Öğr. Üyesi Güven ÖZDEMİR
10251 - OTOMOTİV TEKNOLOJİSİ PROGRAMIDr. Öğr. Üyesi Süleyman ŞİMŞEK 
10491 - UÇAK TEKNOLOJİSİ PROGRAMI
Öğr. Gör. Özgür Murat BAYDOĞAN 
10 - MUHASEBE VE VERGİ BÖLÜMÜ Dr. Öğr. Üyesi Faris KOCAMAN 
10241 - MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI PROGRAMI
Dr. Öğr. Üyesi Faris KOCAMAN  
11 - MÜLKİYET KORUMA VE GÜVENLİK BÖLÜMÜ Dr. Öğr. Üyesi Zeynep Feride OLCAY
10191 - İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ PROGRAMI
Dr. Öğr. Üyesi Zeynep Feride OLCAY 
11050 - İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ (UE) PROGRAMI
Öğr. Gör. Hamdi Emre BAĞIRAN
12 - OTEL LOKANTA VE İKRAM HİZMETLERİ BÖLÜMÜ Öğr. Gör. Murat ÖZMEN
10320 - TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ PROGRAMI
Öğr. Gör. Murat ÖZMEN 
14 - DIŞ TİCARET BÖLÜMÜ Dr. Öğr. Üyesi Emine Tutku VARDAĞLI 
10071 - DIŞ TİCARET PROGRAMIÖğr. Gör. Özlem ŞENEL 
10072 - DIŞ TİCARET (İNGİLİZCE) PROGRAMIDr. Öğr. Üyesi Emine Tutku VARDAĞLI
15- PAZARLAMA VE REKLAMCILIK BÖLÜMÜ Dr. Öğr. Üyesi Şule DARICAN
10151 - HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM PROGRAMIÖğr. Gör. Evrim AL 
10260 - PAZARLAMA PROGRAMIDr. Öğr. Üyesi Şule DARICAN
16 - SAÇ VE GÜZELLİK HİZMETLERİ BÖLÜMÜ Öğr. Gör. Leyla CESARET ERGÜL
10051 - SAÇ BAKIMI VE GÜZELLİK HİZMETLERİ PROGRAMIÖğr. Gör. Leyla CESARET ERGÜL 
17 - TASARIM BÖLÜMÜ
 Öğr. Gör. Nihal BOLKOL
10130 - GRAFİK TASARIMI PROGRAMIÖğr. Gör. Sevgi YILMAZ 
10231 - MODA TASARIMI PROGRAMIÖğr. Gör. Nihal BOLKOL
18 - TEKSTİL, GİYİM, AYAKKABI VE DERİ BÖLÜMÜ Dr. Öğr. Üyesi Cengiz KASTAN
10010 - AYAKKABI TASARIM VE ÜRETİMİ PROGRAMIDr. Öğr. Üyesi Cengiz KASTAN 
20 - HAVACILIK YÖNETİMİ BÖLÜMÜ 
Öğr. Gör. Elvan Karagöz Demir
10495 - SİVİL HAVACILIK KABİN HİZMETLERİ PROGRAMI
Öğr. Gör. Elvan Karagöz Demir
 
10497 - SİVİL HAVA ULAŞTIRMA İŞLETMECİLİĞİ  PROGRAMIÖğr. Gör. Gülcan GÜZEL
10498 - SİVİL HAVA ULAŞTIRMA İŞLETMECİLİĞİ (İNGİLİZCE) PROGRAMIÖğr. Gör. Deniz Sulu
21 - YABANCI DİLLER VE KÜLTÜRLER BÖLÜMÜ Öğr. Gör. Dr. Aslıhan AĞDANLI 
10340 - UYGULAMALI İNGİLİZCE VE ÇEVİRMENLİK PROGRAMIÖğr. Gör. Şinasi AKTAŞ  
10350 - UYGULAMALI İSPANYOLCA VE ÇEVİRMENLİK PROGRAMIÖğr. Gör. Dr. Aslıhan AĞDANLI
10360 - UYGULAMALI RUSÇA VE ÇEVİRMENLİK PROGRAMIÖğr. Gör. Yılmaz BÜYÜKKUTLU 
22 - YÖNETİM VE ORGANİZASYON BÖLÜMÜ Dr. Öğr. Üyesi Hayrettin GÜLBİN 
10171 - İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ PROGRAMIDr. Öğr. Üyesi Ercan ÖGE 
10211 - İŞLETME YÖNETİMİ PROGRAMI
Dr. Öğr. Üyesi Hayrettin GÜLBİN 
10212 - İŞLETME YÖNETİMİ (İNGİLİZCE) PROGRAMIÖğr. Gör. Dr. Mustafa ÖZYEŞİL
10331 - LOJİSTİK PROGRAMI
Öğr.Gör. Çınar GARİP
10370 - YEREL YÖNETİMLER PROGRAMIDr. Öğr. Üyesi Esin Benhür AKTÜRK 
10161 - SAĞLIK KURUMLARI İŞLETMECİLİĞİ PROGRAMIDr. Öğr. Üyesi Mustafa METE
23 - SEYAHAT TURİZM VE EĞLENCE HİZMETLERİ BÖLÜMÜ Öğr.Gör. Ayça YÜKSEL
10310 - TURİST REHBERLİĞİ PROGRAMIProf. Dr. Selami GÖZENÇ 
 24 - ELEKTRONİK VE OTOMASYON BÖLÜMÜ Öğr. Gör. Türker Togay AKSOY
10450  - BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİLERİÖğr. Gör. Türker Togay AKSOY 
10460 - ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ  PROGRAMIÖğr. Gör. Şahin ALTUNTAŞ
25 - MAKİNE VE METAL TEKNOLOJİLERİ BÖLÜMÜ Öğr. Gör. Serkan GÖK
10420 - MAKİNEÖğr. Gör. Serkan GÖK 
26 - ELEKTRİK VE ENERJİ BÖLÜMÜ Dr. Öğr. Üyesi Reşit ERÇETİN
10430 - ELEKTRİKDr. Öğr. Üyesi Reşit ERÇETİN 
27 - İNŞAAT BÖLÜMÜ Öğr. Gör. Senem BİLİCİ 
10440  - İNŞAAT TEKNOLOJİSİÖğr. Gör. Senem BİLİCİ  
10485 - YAPI DENETİMİÖğr. Gör. Didem ONBAŞI CİNGİ


güncelleme: 4.10.2022 17:12