Turizm ve Otel İşletmeciliği

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​İstanbul Aydın Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği Programı olarak turizm sektörünün ihtiyaç duyduğu teorik bilgi ve sektörel deneyime sahip, en az iki yabancı dile hakim, bilgisayar teknolojilerini kullanabilen, karar verebilme ve uygulayabilme yeteneğine sahip, dünya turizmindeki en son gelişmeleri yakından izleyen, insan ilişkilerinde başarılı, vizyonu geniş ve sürekli gelişime açık, kaliteli insan gücünü yetiştirmeyi amaçlamaktayız.

Sosyal Medya Hesaplarımız:

Instagram instagram.com/iau_toi/

Twitter twitter.com/iau_toi

güncelleme: 24.9.2021 16:30

  Bölüm Başkanının Mesajı

Sevgili Gençler,

Programımız, güçlü kadrosu ve sektör profesyonelleriyle yürütmekte olduğu işbirlikleriyle turizm ve otelcilik alanındaki gelişmelere uygun vizyoner bir bakış açısıyla sektörün ihtiyaçlarına uygun eğitimlerle donatılmıştır. 

İstanbul Aydın Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği Programı olarak turizm endüstrisinin ihtiyaç duyduğu ulusal ve uluslararası alanda bilgi ve tecrübesiyle başarılı olabilecek yetkin turizm profesyonelleri yetiştirmeyi amaçlamaktadır.

Mezunlarımız, öğrenim süreleri boyunca almış oldukları sektörel ve teoerik bilgiler, yabancı dil eğitimleri, profesyonel işbirlikleriyle yürütülen staj ve yerinde uygulamalar, uluslararası değişim programları ve üniversitemizde gerçekleştirilen kariyer geliştirme eğitimleriyle alanlarının aranan isimleri haline gelmektedir.

Turizm ve Otel İşletmeciliği Programımızdan mezun olan arkadaşlarınızdan devralacağınız bayrağı turizm endüstrisinde her zaman daha ileriye taşıyabilmeniz için birlikte çalışıyoruz.

Öğr.Gör.Murat ÖZMEN

Duyurular

  • Muafiyet Sınavı Hak.
  • İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ 2021 – 2022 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI GÜZ DÖNEMİ HAKKINDA BİLGİLENDİRME DUYURUSU

Aydın Dergi

Aydın Gazete

Rehbere Sor

İletişim Bilgileri

Tanıtım Filmi