Mali İşler Daire Başkanlığı

​​​​​​​​​​​​​​Mali İşler Daire Başkanlığı Genel Muhasebe, Öğrenci Muhasebesi ve Finans alt birimleri ile T Blokta hizmet vermektedir.

Öğrencilerin tüm finansal işlemlerinden, gelir-gidere ait belge ve kayıtların tutulmasından, faturalandırma işlemlerinden, akademik projelerin finansal takibinden, kaynakların doğru kullanılmasını sağlayacak bütçe, bilanço ve gelir raporlarını oluşturmaktan sorumludur.

Hizmet kalitesini ileri taşımak ve görevlerini etkin bir şekilde yerine getirmek üzere konusunda uzmanlarla çalışmaktadır. 

güncelleme: 27.3.2023 12:39

  Daire Başkanı Mesajı

​​İstanbul Aydın Üniversitesi Mali İşler Daire Başkanlığı, üniversitemizin mevcut kaynaklarının şeffaf, etkin ve verimli olarak kullanılması ve denetlenmesi ile hizmet kalitesinin artırılmasını; iş akışının mevcut yasalar ve mevzuat dahilinde planlanması ile görev alanındaki hizmet ve faaliyetlerinin eksiksiz bir şekilde tamamlanmasını hedeflemektedir. Gelişen teknolojiye uyum sağlayan, çağdaş , yenilikçi, ekip ruhuna sahip, çözüm odaklı ve alanında uzman personel kadrosu ile üniversitemizin vizyonu ve misyonu ışığında gelişimine katkı sağlamaya devam edecektir.​

Duyurular

Aydın Dergi

Aydın Gazete

Rehbere Sor

İletişim Bilgileri

Tanıtım Filmi