'Koruyucu Âile' Paneli

TARMER MÜDÜRÜ SN. PROF. DR. MUSTAFA SÂİM YEPREM


KADIN AİLE VE GENÇLİK MERKEZİ (KAGEM) TARAFINDAN DÜZENLENEN


"KORUYUCU AİLE" PANELİNE KATILDI...

kap.jpg


Ev sahipliğini İstanbul İl Müftülüğünün üstlendiği programa ASPB Çocuk Hizmetleri Genel Müdürü Temindar AYTEKİN, DİB Başkanı eşi Hatice GÖRMEZ, İstanbul Valisi eşi Şeyma Şahin, İstanbul İl Müftüsü Prof. Dr. Rahmi YARAN, TDV KAGEM Müdürü Hicret TOPRAK, ASPB Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü Aile Yanında Destek Hizmetleri Daire Başkanı Nusret SOYLU, DİB Din Hizmetleri Genel Müdürlüğü Aile ve Dini Rehberlik Daire Başkanı Sedide AKBULUT, Diyanet İşleri Başkanlığı ve Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı yetkilileri, din görevlileri ve koruyucu aile adayları katıldı.


DİB Din İşleri Yüksek Kurulu Uzmanı Dr. Ülfet GÖRGÜLÜ, ASPB İl Müdürlüğü, Koruyucu Aile Şube Müdürü Ahmet Emin BAYSAL ve örnek bir koruyucu ailenin konuşmacı olarak katıldığı panelde oturum başkanlığını ilk gün İstanbul İl Müftüsü Prof. Dr. Rahmi YARAN, ikinci gün ise İstanbul Aydın Üniversitesi Toplumsal Araştırmalar Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Prof. Dr. M. Saim YEPREM üstlendi.


Panel Programı 27 Kasım Perşembe Günü Fatih Ali Emiri Efendi Kültür Merkezinde gerçekleşirken, 28 Kasım Cuma Günü ise Üsküdar Bağlarbaşı Kültür Merkezi panele ev sahipliği yaptı. Panellerin sonunda izleyici soruları uzmanlar tarafından yanıtlanırken panele ilginin oldukça yoğun olduğu görüldü.


Program kaydını İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN..!


güncelleme: 2.3.2017 18:19