Sign In

 Director Message

Sevgili Gençler,

Ülkemizde hızla büyüyen sağlık sektörünün nitelikli yardımcı sağlık hizmetleri personeli ihtiyacı gün geçtikçe artmaktadır. Bu nedenden dolayı sağlık sektöründeki hizmetlerin yararlı olması için bu sektörde hekimler kadar yardımcı sağlık personelinin de toplumda önemi büyüktür.

Bizde İstanbul Aydın Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu olarak kuruluşumuzdan bu yana hep en son gelişmeleri takip ederek yenilikler getirmek adına öğrencilerimize en iyi eğitimi vermek ve tüm gereksinimlere ve yeniliklere uygun donanım ve bilgiye sahip olacak şekilde yardımcı sağlık hizmetleri personelleri yetiştirmek amacıyla büyük bir istek ve çaba ile hedeflerimiz doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Şu anda okulumuzda toplam 19 program ve 18 laboratuvar ile birlikte öğrencilerimiz iki yıllık ön lisans eğitimlerini yoğun teorik ve uygulamalı dersler ile birlikte en yeni teknolojik donanımlar ile yapmaktadırlar.

Toplumumuzun sağlık alanındaki beklentilerinin, toplum sağlığının ve yaşam kalitesinin yükseltilmesinin bilincinde olan üniversitemiz; her türlü çağdaş, bilimsel, teknolojik ve sosyal değişimleri yakından takip ederek, sağlık ve yaşam kalitesi ilişkisinin farkında olan araştırmacı, insani ve etik değerlere saygılı, mesleki alanlarda uluslararası düzeyde bilgi ve beceriye sahip olacak gençlerin yetişmesinde önderlik edecektir.​Yrd. Doç. Dr. Anıl ÖZGÜÇ ​​​
Müdür Vekili

güncelleme: 24.4.2017 14:37