Microsoft Imagine

​Microsoft Imagine, İstanbul Aydın Üniversitesi öğrencilerinin, Microsoft yazılım geliştirme ve tasarım araçlarını ücretsiz olarak edinmelerini sağlayan bir servistir.​​ Mühendislik, Fen-Edebiyat Fakültesi Fen Bilimlerinde okuyan tüm Öğrencilerimizin ve Akademik Personelimizin kullanımı için Üniversitemiz ve Microsoft  işbirliğiyle sağlanan Imagine Premium hesabı açılmıştır. 

Imagine​​ Premium hesabını Akademik birimler içerisinde belirli şartları taşıyanlara izin vermiştir. Bu bölümler ilgili detay için aşağıda ki internet adresini inceleyebilirsiniz.

 https://imagine.microsoft.com/en-us/Institutions/STEM​

avatar2.jpg

Microsoft Imagine Premium hesabı ile indirilen tüm program ve servisler akademik çalışmalarda kullanılmalı, ticari çalışmalarda kullanılmamalıdır. Kullanım rehberi için aşağıda ki internet adresini inceleyebilirsiniz. 

https://imagine.microsoft.com/en-us/Institutions/Guidelines


Bahsi geçen bölümlerde yer alan öğrenci ve akademisyenlerimizin Microsoft Imagine Premium Hesabını kullanabilmeleri için  https://imagine.aydin.edu.tr​ adresinden giriş yapabilir ve burada, uygun öğrenciler, eğitim görevlileri ve personel Microsoft Imagine Programı kapsamında Yazılımı Lisanslı olarak indirebilirler. ​


güncelleme: 5.1.2018 15:55