Sign In

 Bioenerji Eğitimi Sertifika Programı

 
Bioenerji evrende ve her insanda var olan yaradılışımızdan gelen bir enerji türüdür ve her insan bioenerji yapabilme kapasitesine sahiptir.

Her insanda enerji vardır önemli olan enerjinin farkına varıp bu felsefeye inanmanız, sevgi ve istek duymanızdır. Enerjinizi doğru bir eğitimle onu açığa çıkarma cesaretinde bulunmanızdır. İnsan vücudu sistemli hücrelerin bir araya geldiği bütünsel bir yapıdır. Bu bütünsel yapıyı harekete geçirip dengeyi sağlayan, enerjidir. Bioenerji, enerjinin vücutta dolaşan denge akışıdır. Enerji herkeste vardır. Enerjinin dengede olduğu yerde yani çakraların düzenli çalıştığı yerde sağlık vardır.

Bioenerji uygulamasında kişiler (uygulayıcılar) kesinlikle kendi enerjisini kullanmaz. Evrenden gelen var olan evrensel enerjiyi kullanırlar.

Bioenerji çalışmaları yapabilmek için güçlü istek ve irade gerekir. Eğer bu konuda gerekli temel bilgiyi de Bioenerji Eğitimi ile alırsanız başarılı sonuçlara ulaşabilirsiniz.
Yaşama olan normal bağlarınızın dışına adım atmanız ve kendinizi farklı bir bakışla görmeniz ve yaşam deneyiminizin yeniden biçimlenmesi; her dakika yeniden doğmanız, hayatın keskin ucunda dolaşma cesaretini bulmanız için sizi yüreklendirmek istiyoruz. Yaşamınızın hâkimi sizsiniz. Düşündüğünüzden daha fazlasını yapabilirsiniz. Buna ölümcül hastalıktan kendinizi ve başkalarını kurtarmakta dâhil.
Tüm dünyada uygulanan artık ülkemizde de bilinen Bioenerji 'yi öğrenmek için siz de Bioenerji Eğitimine katılabilirsiniz. Sizde başarılı bir Bioenerjist olabilirsiniz. Bu güç içinizde, sadece uyandırılmayı bekliyor. Yıllardır yaptığımız Bioenerji Eğitimleri sonucunda Bioenerji ile bağlantıya geçebilmek, enerjiyi kullanabilmek için 2 günlük Bioenerji Eğitimi yeterli geldiği görülmüştür.
 
Bioenerji Eğitimine katılanlara İstanbul Aydın Üniversitesi tarafından sertifika verilecektir.

Kimler için:
- Eğitimciler
- Ebeveynler
- Sağlıkçılar,
- Akademisyenler, Tıp Doktorları
- Kendisini bioenerji alanında yetiştirmeyi ve geliştirmeyi hedefleyen herkes.
 
Bioenerji Eğitimi (Level I – II) İçerik ve Program Bilgisi
 
Bu programa herkes katılabilir. Daha önceden herhangi bir eğitime katılmaya veya enerji alanında çalışmalar yapmış olma şartı aranmaz. Bioenerji Eğitimi Level I-II, kendini bioenerjist olarak yetiştirmek isteyenlerin katılabileceği gibi, ayrıca sağlık ve bakım alanında çalışanlar, doktorlar, fizik tedavi uzmanları, diş hekimleri, eczacılar, fizyoterapistler, sağlık memurları, psikologlar, yaşam koçları, reiki uygulayıcıları, hipnoterapistler, güzellik uzmanları, diyetisyenler, masör ve masözler gibi profesyonellerin mesleki gelişimi ve yeni bir uzmanlık kazanmaları için de bu program kaçırılmaması gereken bir fırsattır. Gerçek insan varlığını anlamak için çabalayan ve bu felsefeye inanan, sevgi ve istek duyan herkes sertifikalı bioenerji eğitimine katılabilirler ve tüm sertifika programlarını bitirdiklerinde (Level III eğitim programı bittiğinde) profesyonel olarak Bioenerji Uzmanı olabilirler. Kendini keşfetmek, kendindeki enerjiyi keşfetmek, kendinize, ailenize, sevdiklerinize ve başkalarına enerji dengelenmesi yapmak için Bioenerji Eğitimi Level I-II 'ye katılabilirsiniz. 2 gün sürecek hızlandırılmış, uygulamalı Bioenerji Eğitiminden sonra buradan aldığınız temel bilgi ile kendinize, ailenize ve başkalarına Bioenerji uygulamaları yapabilirsiniz. Kısacası Bioenerji Eğitimi Level I-II programına bioenerji uygulayıcısı olmak isteyen herkes katılabilir.

Bioenerji Eğitimi (Level I - II) Program İçeriği:

·         Bioenerji Nedir?
·         Bioenerji Nasıl Uygulanır?
·         Bioenerji' nin dengelenmesi
·         Bioenerji uygulayıcısı olmak
·         Kendi kendine bioenerji uygulaması
·         Manyetik enerji örnekleri
·         Aura ve çakralar nedir ve nasıl çalışır
·         Bioenerji seansları nasıl yapılır? (Teorik )
·         Uzağa bioenerji şifası gönderilmesi
 
Uygulamalar

·         Ellere bioenerji uyumlaması (Aktive Etme)
·         Katılımcılar üzerinde seans uygulaması
·         Enerji egzersizleri
·         Bioenerji seansı uygulaması
·         Negatif enerjilerden korunma
 
Bioenerji Uzmanı Eğitimi (Level – III) (Bioenergy Master Degree) İçerik ve Program Bilgisi

Bu eğitime katılmak için Bioenerji Eğitimi Level I – II eğitimlerini tamamlamış ve sertifika almış olma zorunluluğu aranmaktadır. Bioenerji Eğitimi Level I – II sertifikasına sahip herkes bu eğitime katılabilir.
Bu Bioenerji Eğitimi programımızda uzman bir bioenerjist olabilmeniz için gereken tüm bilgileri göreceksiniz. Daha önceki eğitimlerimiz de (Level I -II) bioenerji nedir, nasıl uygulanır, tarihçesi gibi temel konuların yanı sıra bioenerji uygulaması yapabilmeniz için giriş ve orta düzeyde bir program sunulmuştu.

Bioenerji Uzmanı Eğitimi (Level – III) ise, daha ileri düzeyde bir programla karşılaşacaksınız. Bu program neticesinde Bioenerjiyi artık daha da bilinçli ve üst düzeyde uygulayabileceksiniz. Kısacası eğitimimizin isminden de anlaşılacağı üzere uzman bir bioenerjistin tüm bilgilerine sahip olacaksınız. Bioenerji Eğitimine katıldıktan sonra bol bol uygulama yapıp kendinizi geliştirmeye devam ettiğiniz sürece de Bioenerji uygulayıcılığını bir hobi olmaktan çıkartıp uzmanı olduğunuz bir meslek haline getirebilirsiniz. Eğitimde çakralar konusuna özellikle yer verilecektir. Çakraların her birinin özellikleri, vücutta nereleri kontrol ettiği ve etkileşimde bulunduğu konularını tek tek ele alıp, katılımcılara bolca uygulama yaptırılacaktır. Ayrıca danışanlarınıza olan yaklaşımdan tutun da onların psikolojik alt yapılarına kadar pek çok konu hakkında bilgi verilip çalışma yaptırılacaktır. Bioenerji Uzmanı Eğitimi (Level – III) eğitiminin diğer önemli ana konu başlığı da bioenerjik psikoterapidir. Bioenerjik psikoterapi ülkemizde çok bilinmemekle beraber yurt dışında bir hayli yaygın bir uygulamadır. Çakraların görev ve işleviyle yakından ilgili olan Bioenerjik psikoterapi, uzman bir bioenerjistin mutlaka hâkim olması gereken temel bir bileşendir. Diğer ana başlığımızdaysa nefes terapisi yer almaktadır. Nefes terapisi bir hayli yaygın olarak kullanılan ve Bioenerjiyi çokça destekleyip seansların kalitesine fayda sağlayan bir alandır. Nefes terapisi nedir, nasıl uygulanır gibi konuları uygulamalı ve teorik olarak Bioenerji Uzmanı Eğitimi (Level – III)programımızda bulacaksınız.

Bioenerji Uzmanı Eğitimi (Level – III) Program İçeriği :

·  Bioenerji Level I - II' nin özet tekrarı
• Katılımcılar üzerinde seans uygulaması
• Çakralar ve hizmet ettiği organ ve hastalıklar
• Tali çakralar
• Bioenerjik Psikoterapi
• Anatomi
• Nefes Terapisi
• Katılımcı ve Uygulayıcı ilişkisi
• Enerji egzersizleri gibi daha pek çok içerik seminerde işlenecek ve uygulamalı bir şekilde çalışılacaktır.
Bioenerji Eğitimi bitiminde uzman bir bioenerjistin sahip olması gereken pek çok bilgiye ve kabiliyete ulaşılacaktır. Ayrıca nefes terapisi ve bioenerjik psikoterapi konularına da hâkim uzman bir uygulayıcı olacaklardır.
Eğitim için gereken materyaller (kitap, doküman vb.) ücretsiz olarak eğitim öncesi katılımcılara dağıtılacaktır. Eğitim bitiminde tüm katılımcılara İstanbul Aydın Üniversitesi tarafından Bioenerji Uzmanı Eğitimi (Level – III) Bioenergy Master Degree sertifikası verilecektir.

Eğitmen Kadromuz:
Erol KONUK – Bioenerji Uzmanı (Bioenerji Eğitimi Level I – II Eğitmeni) Enerji Tıbbı Derneği, Tamamlayıcı Tıp ve Bioenerji Pratisyenleri Derneği Genel Başkan Yardımcısı
www.bioenerjiakademisi.com / www.erolkonuk.com
Özgür KONUK – Bioenerji Uzmanı (Bioenerji Uzmanı Level III Eğitmeni – Uzman Bioenerjist Eğitim Kitabının Yazarı) 

Eğitimin Tarihleri: 

İstanbul Bioenerji Uzmanı Eğitimi (Level 3) 7-8 Aralık 2019
İstanbul Bioenerji Eğitimi (Level 1 – 2) 16 Kasım 2019
İzmir     Bioenerji Eğitimi (Level 1-2) 14 Aralık 2019
İzmir     Bioenerji Uzmanı Eğitimi (Level 3) 26 - 27 Ekim 2019 
Ankara Bioenerji Eğitimi (Level 1-2) 12 Kasım 2019
Program Sonunda Verilen Belgeler:
Eğitim Sertifikası
Program Detayları için:
0507 358 61 12 
info@bioenerjiakademisi.com
Ödeme Seçenekleri:
* Online Ödeme : http://op.aydin.edu.tr/sem/uzapp/
* Yerleşkelerimizden Nakit yada Kredi Kartı,
* Banka EFT yada Havale,

Banka Hesap Numaramız:
   T.C. İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ
   YAPI KREDİ BANKASI SEFAKÖY BEŞYOL ŞUBESİ
   ŞUBE KODU:815
   HESAP NO:70356668
   IBAN NO:TR46 0006 7010 0000 0070 3566 68

 

güncelleme: 15.10.2019 19:02