Sign In

 Bioenerji Eğitimi Sertifika Programı

Bioenerji evrende ve her insanda var olan yaradılışımızdan gelen bir enerji türüdür ve her insan bioenerji yapabilme kapasitesindedir.
Kendini keşfetmek, kendindeki enerjiyi keşfetmek, kendinize, ailenize ve sevdiklerinize enerji dengelenmesi yapmak için Bioenerji seminerlerine katılabilirsiniz. 2 gün sürecek hızlandırılmış, uygulamalı Bioenerji seminerinden sonra buradan aldığımız temel bilgi ile kendinize, ailenize ve başkalarına Bioenerji uygulamaları yapabilirsiniz.
Bu seminere bioenerji uygulayıcısı olmak isteyen herkes, sağlık ve bakım alanında çalışanlar, doktorlar, fizik tedavi uzmanları, diş hekimleri, eczacılar, fizyoterapistler, sağlık memurları, psikologlar, yaşam koçları, reiki uygulayıcıları, hipnoterapistler, güzellik uzmanları, diyetisyenler, masör ve masözler, gerçek insan varlığını anlamak için çabalayan ve bu felsefeye inanan, sevgi ve istek duyan herkes sertifikalı bioenerji eğitim seminerlerine katılabilirler.
Her insanda enerji vardır önemli olan enerjinin farkına varıp bu felsefeye inanmanız, sevgi ve istek duymanızdır. Enerjinizi doğru bir eğitimle onu açığa çıkarma cesaretinde bulunmanızdır. İnsan vücudu sistemli hücrelerin bir araya geldiği bütünsel bir et parçasıdır. Bu bütünsel et parçasını harekete geçirip yaratan, can veren ruhtur. Ruh ise bir enerjidir. İşte Bioenerji ruhtan çıkan enerji akışıdır. Ruh herkeste vardır; ruhun olduğu yerde enerji zaten vardır.
Bioenerji uygulamasında kişiler (uygulayıcılar) kesinlikle kendi enerjisini kullanmaz. Evrenden gelen var olan evrensel enerjiyi kullanırlar.
Bioenerji çalışmaları yapabilmek için güçlü istek, irade ve yetenek gerekir. Eğer bu konuda gerekli temel bilgiyi de Bioenerji Eğitimi Semineri ile alırsanız başaralı sonuçlara ulaşabilirsiniz.
Yaşama olan normal bağlarınızın dışına adım atmanız ve kendinizi farklı bir bakışla görmeniz ve yaşam deneyiminizin yeniden biçimlenmesi; her dakika yeniden doğmanız; hayatın keskin ucunda dolaşma cesaretini bulmanız için sizi yüreklendirmek istiyorum. Yaşamınızın hâkimi sizsiniz. Düşündüğünüzden daha fazlasını yapabilirsiniz. Buna ölümcül hastalıktan kendinizi kurtarmakta dâhil.
Tüm dünya da uygulanan artık ülkemizde de bilinen Bioenerji 'yi öğrenmek için sizde Bioenerji Eğitim Seminerine katılabilirsiniz. Sizde başarılı bir Bioenerjist olabilirsiniz. Bu güç içinizde, sadece uyandırılmayı bekliyor. Yıllardır yaptığımız seminerleri sonucunda Bioenerji ile bağlantıya geçebilmek, enerjiyi kullanabilmek için 2 günlük Bioenerji Eğitim Semineri yeterli geldiği görülmüştür.

Bioenerji  Eğitim Seminerine katılanlara sertifika verilecektir.

Kimler için:
- Eğitimciler
- Ebeveynler
- Sağlıkçılar
- Yeni meslek kazanmak isteyen herkes
- Akademisyenler, Tıp Doktorları
- Kendisini bioenerji alanında yetiştirmeyi ve geliştirmeyi hedefleyen herkes.
 
Program İçeriği:
· Bioenerji Nedir ?
· Bioenerji Nasıl Uygulanır ?
· Bioenerji'nin dengelenmesi
· Bioenerji uygulayıcısı olmak
· Kendi kendine bioenerji uygulaması
· Manyetik enerji örnekleri
· Aura ve çakralar nedir ve nasıl çalışır
· Bioenerji seansları nasıl yapılır ? ( Teorik )
· Uzağa bioenerji şifası gönderilmesi
Uygulamalar
· Ellere bioenerji uyumlaması (Aktive Etme)
· Enerji egzersizleri
· Bioenerji seansı uygulaması
· Negatif enerjilerden korunma


Bioenerji Eğitim Semineri (Level 3)
Bioenerji Uzmanlık (Bioenergy Master Degree)

Semineri İçerik ve Program Bilgisi

Not: Bu seminerimize katılabilmeniz için daha önceden düzenlediğimiz 1 adet seminere (level 1 ve 2) katılıp sertifika almış olmanız gerekmektedir.

Bu seminer programımızda uzman bir bioenerjist olabilmeniz için gereken tüm bilgileri göreceksiniz. Daha önceki seminerimizde ( level 1 ve Level 2 ) bioenerji nedir nasıl uygulanır, tarihçesi gibi temel konuların yanı sıra bioenerji uygulaması yapabilmeniz için giriş ve orta düzeyde bir program sunulmuştu.
Bioenerji uzmanlık programı ( Level 3 ) Seminerinde ise, daha ileri düzeyde bir programla karşılaşacaksınız. Bu program neticesinde Bioenerjiyi artık daha da bilinçli ve üst düzeyde uygulayabileceksiniz. Kısacası seminerimizin isminden de anlaşılacağı üzere uzman bir bioenerjistin tüm bilgilerine sahip olacaksınız. Seminere katıldıktan sonra bol bol uygulama yapıp kendinizi geliştirmeye devam ettiğiniz sürece de Bioenerji uygulayıcılığını bir hobi olmaktan çıkartıp uzmanı olduğunuz bir meslek haline getirebilirsiniz. Programda çakralar konusuna özellikle yer verilecektir. Çakraların her birinin özellikleri, vücutta nereleri kontrol ettiği ve etkileşimde bulunduğu konularını tek tek ele alıp, katılımcılara bolca uygulama yaptırılacaktır. Ayrıca danışanlarınıza olan yaklaşımdan tutun da onların psikolojik alt yapılarına kadar pek çok konu hakkında bilgi verilip çalışma yaptırılacaktır. Level 3 seminerinin diğer önemli ana konu başlığı da bioenerjik psikoterapidir. Bioenerjik psikoterapi ülkemizde çok bilinmemekle beraber yurt dışında bir hayli yaygın bir uygulamadır. Çakraların görev ve işleviyle yakından ilgili olan Bioenerjik psikoterapi, uzman bir bioenerjistin mutlaka hâkim olması gereken temel bir bileşendir. Diğer ana başlığımızdaysa nefes terapisi yer almaktadır. Nefes terapisi bir hayli yaygın olarak kullanılan ve Bioenerjiyi çokça destekleyip seansların kalitesine fayda sağlayan bir alandır. Nefes terapisi nedir, nasıl uygulanır gibi konuları uygulamalı ve teorik olarak Level 3 programımızda bulacaksınız.

Bioenerji Uzmanlık (Level 3) Seminerindeki Programdan Bazı Başlıklar :

 Bioenerji Level 1 ve Level 2' nin özet tekrarı
• Danışan üzerinde seans uygulaması
• Çakralar ve hizmet ettiği organ ve hastalıklar
• Tali çakralar
• Bioenerjik Psikoterapi
• Anatomi
• Nefes Terapisi
• Danışan ve Uygulayıcı ilişkisi
• Enerji egzersizleri gibi daha pek çok içerik seminerde işlenecek ve uygulamalı bir şekilde çalışılacaktır.

Seminer bitiminde uzman bir bioenerjistin sahip olması gereken pek çok bilgiye ve kabiliyete ulaşılacaktır. Ayrıca nefes terapisi ve bioenerjik psikoterapi konularına da hakim uzman bir uygulayıcı olacaklardır.
Seminer için gereken materyaller (kitap, doküman vb.) ücretsiz olarak seminer öncesi katılımcılara dağıtılacaktır. Seminerin bitiminde tüm katılımcılara Bioenerji Uzmanlık Programı (Level 3) Bioenergy Master Degree seminer katılım belgeleri verilecektir.

Eğitmen Kadromuz:
Erol KONUK – Bioenerji Uzmanı ( Bioenerji Level I – II Eğitmeni ) Enerji Tıbbı Derneği Tamamlayıcı Tıp ve Bioenerji Pratisyenleri Derneği Genel Başkan Yardımcısı
www.bioenerjiakademisi.com
www.erolkonuk.com
Özgür KONUK – Bioenerji Uzmanı ( Bioenerji Level III Eğitmeni)

Eğitimin Tarihleri: 13 – 14 Nisan 2019 --- 10:00–18:00

Eğitim Süresi: 18 Saat

Eğitim Ücretleri: 
Level - I – II : 2.000 TL
Level - III     : 3.500 TL

Program Sonunda Verilen Belgeler:
Eğitim Sertifikası

Program Detayları için:
0507 358 61 12

Ödeme Seçenekleri:

* Online Ödeme : http://op.aydin.edu.tr/sem/uzapp/
* Yerleşkelerimizden Nakit yada Kredi Kartı,
* Banka EFT yada Havale,

Banka Hesap Numaramız:
   
T.C. İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ
   YAPI KREDİ BANKASI SEFAKÖY BEŞYOL ŞUBESİ
   ŞUBE KODU:815
   HESAP NO:70356668
   IBAN NO:TR46 0006 7010 0000 0070 3566 68

güncelleme: 15.2.2019 18:35