Sign In

 Mobil Oyun Geliştirme Eğitimi

PROGRAMIN AMACI NEDİR?
Programın amacı, katılımcılara günümüzün popüler alanlarından mobil oyunların nasıl geliştirildiğinin öğretilmesidir. Atölye çalışması ile, örnek bir oyunun sıfırdan yayın aşamasına kadar geliştirilmesi ve yayına çıkartılması amaçlanmaktadır.

KİMLER İÇİN / KİMLER KATILMALI?
Mobil oyun geliştirip yayınlamak isteyen kullanıcılar.

PROGRAM DETAYLARINI ÖĞRENMEK İSTİYORUM
Bu eğitim programı ile, katılımcı üst kalitede mobil oyunlar geliştirebilecek ve yayınlayabilecek formasyona ulaştırılmaktadır. Bu nedenle, son derece güçlü ve kaliteli bir eğitim programı hazırlanmıştır.
* Eğitim aşamasında tüm işler uygulamalı olarak öğretilmektedir. Örnek bir oyunu katılımcının bizzat kendisinin geliştirmesi sağlanmaktadır.
* Oyun motorunun nasıl geliştirildiği de gösterilmektedir. Katılımcının karşılaştığı sorunlarla tek tek ilgilenilmektedir. Katılımcı bu eğitim ile üst düzey bir mobil oyun geliştiricisi haline getirilmektedir.
* Eğitimin sonunda katılımcıya İstanbul Aydın Üniversitesi tarafından sertifika verilmektedir.
* Katılımcı ile ilişki eğitimin sonunda bitirilmemektedir. 6 ay boyunca teknik mentörlük  desteği verilmektedir. Böylece, katılımcının ilk oyununu geliştirirken karşılaşabileceği teknik sorunların çözümüne yardım edilmekte ve üst kalitede bir ürünü hayata geçirmesi sağlanmaktadır.
* Kendi ürününü piyasaya çıkartan katılımcıya; yayıncılara, yatırımcılara ve kuluçka merkezlerine ulaşabilmek için ihtiyaç duyduğu mentörlük desteği de ayrıca verilmektedir.

Mobil oyunlara ilgi duyan ve kendi ürünlerini geliştirmek isteyen tüm gençlerimize eğitime katılmalarını önemle tavsiye ederiz.

EĞİTMEN
Eğitmen R.Noyan Culum, İstanbul Aydın Üniversitesi KOSGEB Teknoloji Geliştirme Merkezi firmalarından Nitra Oyun Yazılım Ltd. Şti.'nin genel müdürüdür. Dünyanın ve Türkiye'nin ilk mobil oyun yazılım firmalarından Mobilenter firmasının ürün geliştirme ekibi liderliği görevini yürütmüş olan Culum; ilk Türk yapımı 3D mobil oyun olan TASO 2010 isimli oyunun, 21 adet mobil Java oyununun ve 4 adet 3D Android oyununun geliştirme ve yayınlanma çalışmalarına liderlik yapmıştır. Eğitmen, mobil oyun yayıncılığı dünyasının en tecrübeli yöneticilerinden bir tanesidir.

PROGRAM SONUNDA HANGİ BELGELERİ ALACAĞIM
"Mobil Oyun Geliştirme Uzmanı" Sertifikası

EK AÇIKLAMA
Katılımcıların eğitime katılırken yanlarında bulundurmaları gereken materyel:

  • 1 adet dizüstü bilgisayar (İşletim sistemi Windows 7 ve sonrası olmalıdır)
  • 1 adet Android telefon (Android versiyonu 4.1 ve sonrası olmalıdır)
  • 1 adet bilgisayar-telefon usb bağlantı kablosu
Eğitim Süresi:
72 saat - 4 Hafta
Eğitim Günleri:
Cumartesi ve Pazar
Eğitim Saatleri:
09:00-18:00

Program Detayları için;

Melis Çiçek
444 1 428 – 65005
0535 032 34 82
melisc@aydin.edu.tr

Ödeme Seçenekleri:
* Online Ödeme : http://op.aydin.edu.tr/sem/uzapp/

* Yerleşkelerimizden Nakit yada Kredi Kartı,
* Banka EFT yada Havale,

Banka Hesap Numaramız:
   
T.C. İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ

   YAPI KREDİ BANKASI SEFAKÖY BEŞYOL ŞUBESİ
   ŞUBE KODU:815

   HESAP NO:70356668

   IBAN NO:TR46 0006 7010 0000 0070 3566 68

güncelleme: 2.10.2019 16:16