Sign In

 Çocuk Kulübü Eğitimleri

PROGRAMIN AMACI

Bu eğitim paketindeki amacımız öncelikle dil eğitimini çocuklara erken yaşta ve severek öğretmektir. Yoga drama ile Hızlı okuma ve hafıza teknikleri eğitimleriyle de programı zengin hale getirerek çocukların kişisel gelişimlerine de katkı sağlamaktır.

KİMLER KATILABİLİR

7-14 yaş aralığındaki öğrenciler

PROGRAMIN İÇERİĞİ

İNGİLİZCE

Günümüzde dünyada kabul edilen bir dil olan İngilizceyi çocuklara hem erken yaşta hem de zamana yayarak öğretiyoruz. Dersler görsel ve işitsel öğelere dayalı bir şekilde zevkli ve eğlenceli bir ortamda verilmektedir. Konuşturmaya yönelik olan dil eğitimimiz Türk ve yabancı hoca destekli olarak devam edecektir.

YOGA DRAMA

Yoga drama eğitimi bilindiği üzere yoga ile yaratıcı drama eğitimlerinin birleşmesinden oluşmuştur. Bu eğitimdeki amacımız yaratıcı drama eğitimi ile çocukların kişisel gelişimlerine katkı sağlayıp, kendilerine olan güveni artırmak. Yoga ile çocukların okul ve ders ortamından sıyrılmalarını sağlamak ve onların zihinsel ve bedensel gelişimlerine katkıda bulunmaktır. Doğru nefes egzersizleri ile rahatlamalarını sağlayıp, yoga içinde bulunan bedensel egzersizler ile de sağlıklı gelişimlerine katkı sağlamaktır.

HIZLI OKUMA ve HAFIZA TEKNİKLERİ

Bu eğitimdeki amacımız ise çocukların hafızalarını kuvvetlendirmek ve zaman kazanımını edindirmektir. Hızlı okuma ve hafıza teknikleri eğitimiyle çocuklar, fotografik hafıza tekniğini kazanacak, okuduğunu daha hızlı anlamasını sağlayacak, okumayı daha zevkli hale getirecek, özellikle sınavlarda daha çok zaman kazanacaklardır.

EĞİTİM TARİHİ:
Planlanıyor.

EĞİTİM SÜRESİ:

160 ders

EĞİTİM YERİ: 
Büyükçekmece Yerleşke

Program Detayları için;
0553 128 19 23 - 0554 579 76 79
444 1 428
Ödeme Seçenekleri:
* Online Ödeme : http://op.aydin.edu.tr/sem/uzapp/

* Yerleşkelerimizden Nakit yada Kredi Kartı,
* Banka EFT yada Havale,

   Banka Hesap Numaramız:
   
T.C. İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ
   YAPI KREDİ BANKASI SEFAKÖY BEŞYOL ŞUBESİ
   ŞUBE KODU:815
   HESAP NO:70356668
   IBAN NO:TR46 0006 7010 0000 0070 3566 68

güncelleme: 12.10.2019 17:27