İletişim

 Untitled
Florya Yerleşkesi (Halit Aydın Yerleşkesi)
Beşyol Mah.Inönü Cad.No: 38
Sefaköy–Küçükçekmece / İSTANBUL

Теl: 444 1 428
Faks: (212) 425 57 59​
Email: ​info@aydin.edu.tr​

​​​​​​​​​​​

İletişim Formu

​​​​​
Çalışma Saatleri

Kariyer Gelişim Merkezi tüm hafta boyunca 8.30-17.30 saatleri arasında açıktır. Randevu alarak kariyer danışmanlarımızla birebir görüşebilirsiniz. Herbiri 50 dakika sürecek şekilde planlanan görüşmeler süresince danışmanınızdan ihtiyaçlarınıza göre çeşitli konularda bilgi alabilir, fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. 

Aklınıza takılan bir şey varsa, kısa bir soru sormak istiyorsanız veya CV’niz ya da kapak yazınız hakkında hızlıca ikinci bir görüş almak istiyorsanız randevu almadan da uğrayabilirsiniz. Ayrıca, sorularınızı eposta ile kariyermerkezi.aydin.edu.tr adresine de gönderebilirsiniz.

Bilgilendirme

Sitemizde İstanbul Aydın Üniversitesi veya Kariyer Gelişim Merkezi ile bağlantısı olmayan veya bizim kontrolümüz altında bulunmayan diğer internet sitelerinin bağlantılarına yer veriyoruz. Bu sitelerin içeriğinden sorumlu olmadığımızı belirtiriz.. Bu siteler genellikle Kariyer Gelişim Merkezi çalışanlarının inceleyip önerdiği, öğretim üyelerimiz veya öğrencilerimiz tarafından tavsiye edilen iş dünyası ve kariyer gelişimi ile ilgili, öğrencilere bu konularda bilgi vermeyi amaçlayan sitelerdir. Bunun yanı sıra, internet sitemizde yer almasının uygun olacağını düşündüğünüz başka siteler varsa değerlendirebilmemiz için bize e-posta yollayabilirsiniz.güncelleme: 5.12.2017 10:59