Sign In

 Staff English Course

Yüksekokulumuz Avrupa Üniversiteler Birliği Kurumsal Değerlendirme Programı uyum çalışmaları kapsamında üniversitemizde idari ve akademik personelin İngilizce kursu taleplerini toplayarak bir çalışma yapmıştır. Personelimize hafta içi ve hafta sonu olmak üzere iki seçenek sunulmuş daha sonra kursiyerler seviye tespit sınavına tabi tutularak seviyelerine göre sınıflara ayrılmıştır.

Üniversite personeli içinde İngilizce okuryazarlığının artışına ciddi katkılar sağlayacağını düşündüğümüz kursun başarılı olması kursiyerlerin ciddiyetle devamlarına bağlıdır. Kurslar Hafta İçi Pazartesi, Çarşamba ve Cuma saat 17:30-20:00 saatleri arası; Hafta sonu ise Cumartesi Pazar 10:00-14:00 saatleri arasında olacaktır. Kursun Başlangıç tarihi Hafta İçi gruplarda 26 Ocak 2015 Pazartesi, Hafta Sonu gruplarda 31 Ocak 2015 Cumartesi olarak belirlenmiştir. Kursun derslik ve programı aşağıdaki gibidir.​

NOT: Kurslar ücretsizdir. Devam zorunludur. Üst üste 2 gün derse gelmeyenlerin veya toplamda %20 devamsızlık yapanların kursla ilişiği kesilir.

güncelleme: 24.4.2017 20:07